Вебінар Освіторії та Grade Education Center. Дислексія: хто винен і що робити?

Вебінар відбуватиметься англійською мовою.

Підключення за посиланням - https://us02web.zoom.us/j/83211254571?pwd=U0ZHR0dK...

Приводячи дітей до першого класу, сучасні батьки часто з гордістю говорять, що дитина вже вміє читати, писати, рахувати, говорити англійською, знає 150 віршиків, грає в шахи й планує вчити китайську. Буває, дитинство перетворюються на перегони, змагання, чия дитина краща, розумніша, талановитіша. Батьки не шкодують ані часу, ані грошей аби навчити всього й одразу, не завжди усвідомлюючи, що "раніше" не означає "краще" і що кожна дитина має свій шлях, свій темп, свої особливості навчання.

Напевно, у кожному класі є діти, які не встигають за своїми однолітками, є діти, з яких насміхаються однокласники через те, що вони повільні, замріяні, неуважні, часто мають погані оцінки та роблять багато помилок у повідомленнях у Вайбері чи Телеграмі. Проблема дитини називається дисграфія.

На нашому семінарі ми поговоримо про те, чому діти, навіть вивчивши всі правили мови, не пишуть правильно. Розберемо, чому для цих дітей додатковий час дійсно необхідний. Що може зробити вчитель, аби дитина почувалася спокійно на уроці, а не рахувала хвилини до його кінця.

Навіть незначні, на перший погляд, поради можуть допомогти не тільки дитині з дислексією, але і вчителю, й іншим дітям в класі.

Спікер — Олена Українська, сертифікований викладач Першого Кембриджського Освітнього центру, автор програми навчання англійської дітей з дислексією.

Трансляція вебінару відкрита та безкоштовна. Є можливість пройти тестування та отримати сертифікат з підвищення кваліфікації (за програмою Інклюзивна освіта). Доступ до платної послуги буде доступний у день проведення вебінару.