Вебінар. Система освіти Фінляндії. За мотивами онлайн-курсу

Однією зі своїх місій в Освіторії ми визначили надання українським освітянам доступ до найкращих та найбільш корисних практик й знань світу. Нещодавно частина нашої команди пройшла міжнародний онлайн-курс від Tampere Expertise Development Center, і маємо чимало інсайтів для вас.

Чому Фінляндія – одна з найуспішніших країн у реформуванні освіти? Що таке фінське «освітнє диво», як побудована система та які її переваги? З якими труднощами зіштовхнулася фінська освіта та як їх долає в наш час?

Ділитимемося досвідом і знанням та відповідатимемо на ці питання разом з Діаною Мельниковою – учителькою української мови та літератури Новопечерської школи, письменницею, півфіналісткою премії Global Teacher Prize Ukraine 2018.

Після вебінару Ви:

  • Поглибите свої знання про систему освіти Фінляндії та отримаєте найкращі концентровані роз’яснення найважливіших аспектів;
  • Зрозумієте, які найкращі практики було адаптовано й закладено в реформу Нової Української Школи та які результати вони вже мають у світі;
  • Дізнаєтесь, які саме методи сприяють вихованню самодостатньої, гармонійної, упевненої в собі та суспільстві особистості.

Трансляція вебінару відкрита та безкоштовна.