WOwW школа орієнтована на успіх та вирішення проблем

Ми хочемо, щоб наші діти та учні навчалися на «відмінно», поводилися «чемно» й усіляко розвивали свої таланти та здібності. Ми хочемо аби вони були успішними, здійснювали задумане й прагнули до звершень. І при цьому намагаємось "допомогти" їм, вказуючи на те, що в них "не так" і концентруючись на тому, що їм "не вдається".

Маємо для вас пропозицію: Замість цих важких розмов, у яких домінує проблема, давайте навчимося обговорювати разом зі своїми учнями БАЖАНІ ЗМІНИ, разом шукати відповіді на питання «як ми хочемо, щоб було», «що в нас уже є для цього» та «як найкращим чином досягти бажаного».

Обговорювати рішення цікавіше і приємніше, ніж вести нескінченні розмови про проблеми, чи не так?

Після воркшопу ви:

  • покращите навички комунікації, матимете якісніше спілкування та здорові відносини з дітьми, батьками, колегами й, навіть, із собою;
  • засвоїте інструменти екологічного та ефективного способу управління будь-якими, особливо складними, ситуаціями в колективі та поза його межами;
  • зміните світ на краще (без перебільшень!) і загалом будете більш задоволені життям та роботою.

Спілкування з дітьми в Рішення-Орієнтований спосіб позитивно впливає не тільки на їхній розвиток, а й на наші з ними взаємини загалом.

Завдяки вашому вмінню вести Рішення-Орієнтовані діалоги, ваші учні стають більш самостійними у прийнятті власних рішень, більш відповідальними і вмотивованими.

Уже понад 20 років Рішення-Орієнтований підхід активно використовується в закладах освіти — для вирішення багатьох шкільних проблем як на індивідуальному рівні, так і на рівні класів, шкіл чи ВНЗ. У світі існують Рішення-Орієнтовані школи! Може, і ваша буде серед них?

Воркшоп відбувається в рамках програми ГС “Освіторія” та міститиме 6 годин підвищення кваліфікації. По завершенню учасникам видаватимуться сертифікати.

Кому цікаво?

Учителям, директорам та батькам