WOwW-школа. Презентація посібника з рішення-орієнтованого підходу для вчителів, батьків та освітян

Чи знайомі вам такі розмови:

— На жаль, у тебе знову погана оцінка з математики. Що тобі заважає вчитися краще?

— Не знаю. Я намагаюсь. Але в мене не виходить.

— А чому не виходить?

— Ну, не виходить.

— І що будемо робити?

— Не знаю, можливо, в мене взагалі нема здібностей до математики…

Думаємо, ви без особливих труднощів можете продовжити цей діалог.

Практики Рішення-Орієнтованого підходу називають це розмовою про проблему. І вважають, що, навіть якщо вона й призведе до якогось покращення успішності, то тільки через надзусилля, пригнічений настрій і напруження.

Чи є інший спосіб розв'язувати подібні проблеми? Так! Власне, цьому й присвячена книга, на презентацію якої вас і запрошуємо :)

Навчальний практичний посібник познайомить із Рішення-Орієнтованим підходом до розв'язання проблем. З ним ви не марнуєте час, зусилля та енергію на розмови про те, що «йде не так», «чому не так» і «як це виправити».

Замість цих важких розмов, у яких домінує проблема, ви разом зі своїми учнями берете участь у захопливому процесі розробки рішень для БАЖАНИХ ЗМІН. Ви разом шукаєте відповіді на питання «як ми хочемо, щоб було», «що в нас уже є для цього» та «як найкращим чином досягти бажаного». Спілкування з учнями в Рішення-Орієнтований спосіб позитивно впливає не тільки на їхній розвиток, а й на наші з ними взаємини загалом.

12 листопада о 17:30 чекаємо вас в Освіторія Хабі за адресою - вул. Московська 2. У зв’язку з карантинними обмеженнями, кількість фізично присутніх на події обмежена, тож поспішайте реєструватися.

На презентації ви дізнаєтесь про зв’язок РО-підходу та мислення росту, про те, чому винагороди та покарання можуть бути шкідливими, а підхід, орієнтовани на рішення – ніколи; про те, як ми впливаємо на інтеграцію мозку дітей і про мову Рішення-Орієнтованого підходу, яка кардинально відмінна від мови обговорення проблем, до якої всі ми так звикли.

Вже більше 20 років Рішення-Орієнтований підхід активно використовується в закладах освіти — для вирішення багатьох шкільних проблем як на індивідуальному рівні, так і на рівні класів, шкіл чи ВНЗ. У світі існують Рішення-Орієнтовані школи! Може, і ваша буде серед них?