Вебінар Наталі Гладких - "Профілактика професійного та емоційного вигорання вчителів: ресурси для відновлення."

Трансляція відкрита, відбудеться тут - https://youtu.be/Kl2Yr_LoCfA

Якщо бажаєте пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару -

тисніть кнопочку "придбати".


Час невпинно втікає крізь пальці й робота вдома додає втоми? Це й не дивно, адже у період карантину вчителі включилися в новий вид навчання – дистанційне навчання, яке є енерговитратним і виснажливим. Вчителі навчаються та навчають, створюють презентації та освоюють нові комп’ютерні програми у дуже короткі строки, перевіряють зошити й постійно знаходяться за гаджетами. Головне завдання в цей час – не загубити себе серед цієї кількості справ й пам'ятати про поповнення ресурсного стану.

Тож 11 квітня о 13:30 пройде онлайн-зустріч з Наталя Гладких на тему «Профілактика професійного та емоційного вигорання вчителів: ресурси для відновлення».

Наталя Гладких – фіналістка світової премії Global Teacher Prize 2020, керівниця інклюзивних проєктів ГО «Бачити серцем», кандидат педагогічних наук, спеціальний педагог та психолог, консультант у методі танцювально-рухової терапії, арт-терапії, фіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, співзасновниця ГО «НОВІ».

Поговоримо про те, які є методи відновлення як фізичного, так і морального здоров’я, дізнаємося, які сфери впливають на наш емоційний стан, та разом визначимо, на які аспекти варто звернути увагу кожному з нас.

ВАЖЛИВИЙ бонус! Після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від Освіторії (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПРИДБАТИ, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.

Усі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів ГС «Освіторія».