Вебінар. Будеш погано вчитися - станеш блогером». Як говорити з підлітками про вибір професії і зберегти стосунки

Трансляція ВІДКРИТА та БЕЗКОШТОВНА - відбудеться за посиланням. Початок о 18:30! (час події змінено аби подовжити реєстрацію з технічних причин сайту)

Якщо бажаєте отримати сертифікат за результатами вебінару - тисніть кнопочку придбати. Після вебінару надішлемо посилання на тестування.

У четвер проведемо онлайн-зустріч для батьків та учителів, яких турбує питання майбутнього дітей та підлітків.

З менеджеркою ГС «Освіторія», психологинею та експерткою Магелано з профорієнтації, Іриною Плешаковою говоритимемо на тему «Будеш погано вчитися - станеш блогером». Як говорити з підлітками про вибір професії і зберегти стосунки».

  • Ким стати у світі після карантину?
  • Професії майбутнього та що з ними робити?
  • Як заспокоїтись та довіритися власній дитині?

Розкажемо вам про всі сучасні тенденції в сфері кар’єри, про формальну й неформальну освіту, здоровий світогляд та комунікацію з дітьми, а також шляхи для якісної профорієнтації покоління Z.

Всі трансляції вебінарів відкриті та доступні кожному в необмеженій кількості часу та переглядів на нашому каналі у YouTube.

БОНУС - після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від Освіторії (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування.

Всі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів Освіторії.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПЛАТНО, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.