Вебінар. Гречка для мозку: як читати під час карантину

Трансляція відкрита й відбудеться о 18:30 за посиланням (тисніть текст).

Якщо бажаєте пройти тестування та отримати сертифікат після - тисніть кнопочку придбати.

Сенсаційно! Українці скуповують не лише продукти та товари першої необхідності. За час карантину на 40% зросла закупівля книжок, книгарні та видавництва перейшли в онлайн формат, запускають небувалі акції, відкривають свої архіви електронних видань та доставляють книжечки до порогу абсолютно безкоштовно. Час цим скористатися, але як зробити це максимально ефективно?

В середу 1-го квітня говоритимемо з експерткою ГС «Освіторія», популяризаторкою читання та книговидавництва в Україні, менеджеркою Українського інституту книги, кураторкою культурних та мистецьких проєктів, і вчителькою української мови та літератури в душі – Анастасією Єдвокимовою на тему «Гречка для мозку: як читати під час карантину».

Під час вебінару на вас чекатиме:

  • практики читання з дітьми: що, як, навіщо та як спонукати дітей взяти книжечку з полиці;
  • «читання плюс» - як цікаво та круто поєднати процес читання та інші види діяльності;
  • читання для себе – як у всьому цьому безкінечному вирі віддаленої роботи, дистанційного навчання та хатніх справ, знайти час для своїх книжечок та які обрати? Поділимося корисними порадами та ресурсами, та натхненням на нові книжкові відкриття.

Всі трансляції вебінарів відкриті та доступні кожному в необмеженій кількості часу та переглядів на нашому каналі у YouTube.

БОНУС - після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від Освіторії (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування.

Всі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів Освіторії.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПЛАТНО, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.