STEM, STEAM, чи навіть STREAM - не просто набір літер та складні абревіатури, а стрім-напрям в освіті по всьому світу. Чи ж є він в Україні? Які реалії його впровадження? Та як обрати якісне обладнання та вдало застосувати технології в класі?

Про все це дізнаватимемося під час дня STEAM в Освіторія Хабі, коли під одним дахом за підтримки Освіторії зберуться декілька дружніх технологічних компаній, які активно підтримують розвиток освітньої сфери в Україні та всіляко сприяють підвищенню її якості.

Подія за участі EdPro, Lenovo, Lego Foundation, B-Pro, Microsoft - можливість зустрічі й спілкування керівників навчальних закладів безпосередньо з виробниками продуктів для STEAM-класів та представниками МОН України.

У програмі:

1. Виставка обладнання для сучасних STEAM-класів.

2. Презентації від учителів-практиків про досвід проведення STEAM-уроків у школах.

3. Дискусія з представниками МОН України, виробниками обладнання для STEAM-класів та аудиторією, що прийде на подію.

Тут можна буде побачити й випробувати STEAM-продукти, поспілкуватися з учителями-практиками та поставити питання виробникам і представникам МОН України.

Початок о 14:00.

Дуже актуально для управлінь освіти та очільників навчальних закладів, адже цього року виділено субвенцію для опорних та великих шкіл. Захід допоможе зорієнтуватися на ринку та визначитися з потребами Вашого закладу.

Реєстрація за посиланням, та участь після підтвердження організаторами - https://forms.gle/FsBJQhEuvtPehhdQ7